Žalioji elektra verslui

Pasirašant sutartį su „Perlas Energija“ kviečiame rinktis žaliąją elektros energiją. Tai paprastas ir daug pastangų nereikalaujantis būdas Jūsų verslui tapti tvaresniu ir atsakingesniu. Šis pasirinkimas papildomai kainuos tik 2 Eur/MWh.
Žalioji elektros energija: kas tai ir kuo ji naudinga?
Žaliąja elektra vadinama tokia elektros energija, kuri gaminama iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Tokių išteklių (saulės, vėjo, vandens, biokuro ir t. t.) naudojimas elektros gamyboje – vienas iš būdų įmonėms veikti tvariau ir atsakingiau. Naudojant žaliąją elektrą savo veikloje įmonės gali prisidėti prie oro taršos ir klimato kaitos mažinimo.
Mažinama oro tarša
Elektros energijos gamybai vis rečiau naudojant iškastinį kurą (akmens anglį, naftą ir kt.) į aplinką patenka mažesnis išmetamų teršalų kiekis. Naudodama elektrą, gaminamą iš atsinaujinančių energetinių šaltinių, Jūsų įmonė prisideda prie teršalų ore mažinimo ir sveikesnio savo bendruomenės gyvenimo..
Stabdoma klimato kaita
Žalioji elektra leidžia sumažinti CO2 emisiją, o tai reikšmingai prisideda prie klimato kaitos padarinių (radikalios oro temperatūros atvejų dažnėjimas, stichinių oro sąlygų dažnėjimas, tirpstantys ledynai, dažnėjančios stichinės nelaimės ir kt.) švelninimo.
Ką daryti norint vartoti žalią energiją?
Jei jau esate „Perlas Energija" klientas
Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru telefonu +370 521 25555 ir informuokite, kad norite naudoti žaliąją energiją.
Jei sutarties su „Perlas Energija" dar nesudarėte
Žaliąją elektros energiją galite pasirinkti vartoti sudarydami elektros tiekimo sutartį.
Stiprinkite savo prekės ženklo reputaciją padėdami gamtai!
Vartodama „Perlas Energija“ tiekiamą žaliąją elektros energiją, Jūsų įmonė ne tik prisidės prie gamtos tausojimo, bet gaus ir tai įrodantį sertifikatą bei įgis teisę savo komunikacijoje naudoti žaliosios energijos vartotojo ženklelį.
Tvarios energijos kilmės įrodymas
Žalioji elektros energija iki vartotojų atkeliauja tais pačiais, kaip ir įprasta elektra, tinklais. Mūsų klientų pasirinkimas vartoti žaliąją elektros energiją, įpareigoja mus jos iš gamintojų įsigyti ir į skirstymo tinklą tiekti ne mažiau. O tai, kad elektra, kurią tiekiame į skirstymo tinklą, pagaminta iš atsinaujinančių energijos šaltinių, įrodo kilmės garantija. Šiuos pažymėjimus Lietuvoje administruoja elektros perdavimo sistemos operatorius AB „Litgrid“.
Turite klausimų?