Elektros energijos namuose taupymas

Mažesnis elektros suvartojimas ne tik padeda sutaupyti, bet ir prisideda prie aplinkos saugojimo. Sužinokite kodėl reikia taupyti elektros energiją ir kaip tai padaryti.

Oro taršos mažinimas

Elektros energijos gamybai gausiai naudojamas iškastinis kuras (akmens anglį, naftą ir kt.), šiame gamybos procese į aplinką patenka didelis išmetamų teršalų kiekis. Mažinant elektros suvartojimą, jos gaminama mažiau, todėl ir teršalų išmetamų į aplinką kiekis mažėja, gerėja oro kokybė.

Kaip mažinti elektros sunaudojimą?

Paskutiniu metu pripratome prie pasikeitusių gyvenimo sąlygų – daugiau laiko praleidžiame namuose. Nors nevykdami į darbą sutaupome transporto išlaidoms, tačiau daugiau būdami namie sunaudojame daugiau elektros. Energijos suvartojimo mažinimas tampa itin aktualus, nes taupydami elektrą galime ne tik sumažinti savo sąskaitas, bet ir prisidėti prie taršos mažinimo.

Kaip mažinti elektros vartojimą
Daugiau būdų gyventi tvariau

Prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir gyventi tvariau gali padėti ir kiti būdai. Prie tvaresnio santykio su gamta galite prisidėti vartodami elektrą, gaminamą iš atsinaujinančių energijos išteklių tokių kaip saulės, vėjo, vandens, biomasės ir kt.

Turite klausimų?