Elektros planai ir tarifai

„Perlas Energija“ – Jūsų sąžiningas elektros tiekėjas. Mes Jums įsipareigojame tiekti elektrą kaip įmanoma geresne kaina, netaikyti papildomų mokesčių už sutarties sudarymą ar nutraukimą, nemanipuliuoti skaičiais ir pateikti tik aiškią ir paprastai suprantamą informaciją. Pasirinkite planą, kuris atitinka Jūsų suvartojamos elektros kiekį (kWh) per mėnesį, šis planas ir bus Jums tinkamiausias. Viskas paprastai ir aiškiai.

Kodėl verta rinktis PERLAS ENERGIJĄ?

Jūsų patogumas – mūsų prioritetas. Supaprastinome procesus, turime vieną didžiausių aptarnavimo tinklų, užtikriname skaidrumą bei konkurencingumą. Darome viską, kad elektrą gautumėte pigiai, o tiekėją pasirinktumėte paprastai.

Patogu
Turime didžiausią Lietuvoje „Perlas“ terminalų tinklą, kuriame galite ne tik sudaryti elektros tiekimo sutartį su „Perlas Energija“, bet ir deklaruoti elektros skaitiklių parodymus, sumokėti sąskaitas už elektros vartojimą. Jei neturite laiko atvykti iki „Perlas“ terminalo, pasirašykite sutartį internetu. Keli paspaudimai ir Jūs jau vienas iš patenkintų „Perlas Energijos“ klientų.
Paprasta
„Perlas Energija“ stengiasi dėl Jūsų patogumo. Darome viską, kad renkantis elektros tiekėją ar sudarant sutartį su „Perlas Energija“ viskas būtų paprasta bei sklandu. Mūsų sutartyse nėra painių sąlygų ar žvaigždučių, o mūsų kainos – galutinės. Jūsų gerovė – mūsų sėkmė.
Geriausia kaina
Elektra – kasdieninis visų pagalbininkas įvairiose situacijose. O tai reiškia, kad mūsų gerovė itin priklauso nuo kokybiško elektros tiekimo bei kainos. „Perlas Energija“ siekia užtikrinti Jums palankiausią, sąžiningą elektros kainą ir sąlygas. Mes suprantame, kas svarbiausia Jūsų buičiai.
Skaidru ir patikima
„Perlas Energija“ – nepriklausomas elektros tiekėjas, priklausantis „Perlas“ įmonių grupei. Mūsų klientų aptarnavimo standartai itin aukšti ir niekada nenuleidžiame kartelės. Tad niekada neatsuksime Jums nugaros, visada išklausome savo klientus, konsultuojame, atsakome į visus kylančius klausimus ar neaiškumus. Mūsų tikslas – kuo geresnė mūsų vartotojų patirtis

Kaip pasirinkti elektros tiekėją?

Efektyviausias būdas pasirinkti elektros tiekėją – peržvelgti Jūsų suvartojamos elektros kiekį (kWh) per mėnesį bei pagal šį skaičių palyginti nepriklausomų tiekėjų siūlomus planus, taip pat atsižvelgti į kitus kriterijus, kurie gali būti aktualūs renkantis nepriklausomą tiekėją.

Skaityti

Kas sudaro elektros kainą?

Ar kada susimąstėte kaip yra įkainojama elektra? Procesas gali pasirodyti gan sudėtingas, nes turi nemažai skirtingų faktorių, kurie yra kintantys ir pastovūs, valstybės reguliuojami bei nereguliuojami. Padėsime Jums suprasti iš ko susideda Jūsų elektros kaina. Skaityti

Dažniausiai užduodami klausimai

3. Vartotojo ir operatoriaus (ESO) santykis

Elektros sutrikimų atvejais ir toliau kreipkitės į ESO telefonu 1852.

4. Deklaravimas ir apmokėjimas

Skaitiklių rodmenis galite deklaruoti „Perlo“ terminaluose, naudodamiesi mobiliąja programėle „Perlas Go“, taip pat mūsų savitarnoje www.perlasenergija.lt, „Lietuvos pašto“ skyriuose, www.vienasaskaita.lt.

Elektros kaina susideda iš tiekimo dedamosios, taip pat valstybės reguliuojamų kainos dalių: persiuntimo paslaugos kainos, VIAP (viešuosius interesus atitinkančių paslaugų) kainos, papildomos dedamosios prie skirstymo paslaugos kainos.

8. Elektros energijos tiekimo rinkos liberalizacija

Nepriklausomo tiekėjo galima ir nesirinkti, tačiau tada mokėsite net 25% brangiau. Nepasirinkus tiekėjo, tolimesnį elektros energijos tiekimą 6 mėnesius,  tik jau didesne kaina, užtikrins garantinis tiekėjas (ESO).  Garantinio tiekėjo parduodamos elektros energijos kaina priklausys nuo vidutinės ankstesnio mėnesio biržos kainos ir bus perskaičiuojama kas mėnesį, pritaikant koeficientą 1,25. Tai reiškia, kad nepasirinkę tiekėjo už elektrą mokėsite elektros energijos pardavimo biržos kainą, padaugintą iš 1,25, kai tuo tarpu pasirinkę tiekėją, galėtumėte mokėti tiesiog biržos kainą ar fiksuotą nepriklausoimo tiekėjo siūlomą kainą.

Nuo 2020 metų Lietuvoje vyksta elektros energijos tiekimo rinkos liberalizavimas kai nuo vieno tiekėjo monopolininko yra pereinama prie atviros rinkos, kai savo tiekėją gyventojai gali pasirinkti patys. Elektros rinkos liberalizavimas vyksta įgyvendinant Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus. Siekiant suderinti ir liberalizuoti ES energijos vidaus rinką, nuo 1996 m. buvo priimamos priemonės, kuriomis buvo siekiama spręsti patekimo į rinką, skaidrumo ir reglamentavimo, vartotojų apsaugos, tinklų sujungimo ir pakankamo tiekimo klausimus. Šiomis priemonėmis siekiama sukurti konkurencingesnę, visų pirma į vartotojus atsižvelgiančią, lanksčią ir nediskriminacinę ES elektros energijos rinką, kurioje tiekimo kainos būtų pagrįstos rinkos principais.Įsigaliojus 2020 m. gegužės 7 d. Seimo priimtoms Elektros energetikos įstatymo pataisoms, Lietuva prisijungia prie daugumos Europos Sąjungos šalių, kurių buitiniai vartotojai gali patys pasirinkti jiems tinkamiausią elektros energijos tiekėją. Komerciniai vartotojai elektros energiją iš nepriklausomų tiekėjų privalomai perka nuo  2013-ųjų. Lietuva yra paskutinė Baltijos šalis atsisakanti elektros tiekimo monopolio ir viena paskutinių Europos Sąjungos šalių. Estija tai padarė dar 2013 metais, o Latvija 2015.

 

Load More

Turite klausimų?