„Perlas Energija“ stabdo veiklą

UAB „Perlas Energija“ stabdo veiklą: elektrą klientams tieksime iki rugpjūčio 31 d., naują tiekėją klientai turi pasirinkti iki rugpjūčio 28 d.  Bendrovė veiks tol, kol išparduos turtą, išmokės kompensacijas klientams, atsiskaitys su kreditoriais ir partneriais. Bendrovės akcininkai negaus jokio „Perlas Energija“ turto ir uždarbio bendrovei sustabdžius veiklą. 

 

 

Kodėl priėmėme tokį sprendimą?

 

Tokį sprendimą priimti paskatino kelių veiksnių visuma:

  1. Dėl prieš savaitę padaryto sprendimo perkelti klientus į biržos planą, praradome pasitikėjimą ir iš klientų, ir iš atsakingų institucijų. 
  2. Esami klientai aktyviai nutraukinėja sutartis: šiuo metu yra apie 20 000 nutraukimų, kas gali atrodyti nedaug bendrame klientų krepšelyje, tačiau matome nutraukimų tempą, žinome, kad skaičius bus tikrai didelis ir galime būti nepajėgūs tiekti elektros likusiems klientams, jei prarasime didelę dalį turimos klientų bazės.
  3. Kreditoriai, iki šiol finansavę mūsų veiklą, tai daryti atsisako. 

 

Būtent dėl šių priežasčių visumos sustabdome veiklą dabar, nelaukdami, kol pablogės bendrovės finansinė situacija ir nebegalėsime tiekti paslaugų likusiems klientams. Šiandien tokį sprendimą priimame galvodami apie klientus, kuriems dabar dar galime sukurti geriausias įmanomas sąlygas pakeisti nepriklausomą tiekėją. Vėliau tokių sąlygų paprasčiausiai galime neturėt, nenorime tuo rizikuot

 

 

Ką daryti, jei esate mūsų klientas?

 

  1. Jei priklausote pirmajam arba antrajam liberalizacijos etapui, nedelsiant, vėliausiai iki rugpjūčio 28 d., pasirinkti naują nepriklausomą tiekėją. Nutraukinėti sutarties su „Perlas Energija“ nereikia, ji nutrūks automatiškai, kai pasirašysite sutartį su nauju tiekėju. Jei to nepadarysite, pateksite į garantinį tiekimą iki kol tiekėją pasirinksite. 
  2. Jei priklausote trečiajam liberalizacijos etapui, galite rinktis nepriklausomą tiekėją dabar, iki rugpjūčio 28 d., arba nedaryti nieko ir tuomet jums elektra bus tiekiama visuomeninio tiekimo.

 

Nepriklausomų tiekėjų kainas galite pasitikrinti oficialioje Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos (VERT) skaičiuoklėje paspaudę čia. Visuomeninio tiekimo kainas galite sužinoti čia

 

Ką mes darysime, kad sumažintume klientų finansinę naštą ir palengvintume naujų sutarčių pasirašymą?

 

  • Kompensacijos. Visiems klientams, kurių kainos galiojimas, užfiksuotas sutartyje, dar nėra pasibaigęs, ir kurie pasirinks kitą nepriklausomą tiekėją iki rugpjūčio 28 d. arba pereis į visuomeninį tiekimą, kompensuosime elektros kainos skirtumą: t. y. skirtumą tarp kainos, kurią mokėjote „Perlas Energija“, ir naujojo tiekėjo kainos. Kompensavimo mechanizmą vis dar dėliojame, informuosime apie tai, kaip vyks kompensavimas, netrukus. 
  • Sutarčių pasirašymas su naujais tiekėjais. Šiuo metu kalbamės su kitais nepriklausomais elektros tiekėjais ieškodami būdų, kaip palengvinti Jūsų naujos sutarties pasirašymo procesą, siūlome jiems naudotis mūsų partnerių fizinių taškų tinklų. Turėdami detalesnės informacijos, nedelsiant Jus informuosime.

 

Daugiau atsakymų į Jums rūpimus klausimus rasite čia

Jei turite klausimų, visada kviečiame juos užduoti el. paštu [email protected], darbo dienomis telefonu +370 521 25555.

 

Ačiū, kad mumis pasitikėjote, ir apgailestaujame už sukeltus nepatogumus. 

 

 

Pagarbiai,

„Perlas Energija“ vadovas

Vilius Juraitis

 

 

Turite klausimų?