Puikus 2020-ųjų rezultatas – atkreipus dėmesį į klientų poreikius

Dalintis

Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos (VERT) duomenimis, pirmajame elektros energijos rinkos liberalizavimo etape „Perlas Energiją“ pasirinko daugiau nei 50 tūkst. elektros vartotojų.

„Labai džiaugiamės, jog klientai mus išgirdo, pasitikėjo ir pasirinko „Perlas Energiją“. Mūsų įmonių grupės prekės ženklas „Perlas“ yra patikimas ir puikiai visiems pažįstamas, su šiuo ženklu teikiamos paslaugos pasiekia net ir atokiausiose Lietuvos vietovėse gyvenančius žmones.

Viena iš svarbiausių „Perlo“ stiprybių yra žmogiškasis ryšys. Dauguma klientų yra jau užmezgę ryšį ir pažįstami su „Perlas“ ir „Perlas Plius“ terminalų darbuotojais, kurie visų pirma yra tokie patys vartotojai kaip ir jie – patys nori naudotis kokybiškomis paslaugomis už patrauklią kainą, taip pat – puikiai išmano teikiamų paslaugų specifiką. Jie visada pasiruošę atsakyti į iškilusius klausimus, net ir sudėtingesnius dalykus paaiškina paprastai ir suprantamai“, – apie įmonę pasakoja „Perlas Energija“ direktorius Vilius Juraitis.

„Perlo“ terminaluose teikiamos paslaugos puikiai žinomos dėl savo aiškumo, paprastumo ir greičio. Mes visa tai perkėlėme į savo paslaugas bei siūlomus elektros energijos tiekimo planus, kurie yra paprasti, aiškūs ir greitai suprantami.

„Tikime, jog elektros energijos tiekimas, aprūpinančios namus ne tik šviesa, bet ir šildymu, prisidedančios prie maisto gamybos, pramogų su šeima ir daugybės kitų kasdienių dalykų, nesibaigia tik sutarties pasirašymu ir elektros tiekimu. Taip savo klientams pasiūlėme itin konkurencingą elektros energijos kainą, kartu su papildomomis naudomis“, – sako „Perlas Energija“ vadovas.

Kartu su konkurencingomis kainomis, savo klientams pasiūlėme ir daugybę papildomų naudų.

„Perlas Energija“ turi ir specialų pasiūlymą sutartis internetu pasirašantiems vartotojams – jie gali pasirinkti papildomą paslaugą. Tai – gyvybės draudimas, meistro iškvietimas į namus ar automobilio plovyklos kuponas. Planuojama, kad šiemet tokių naudų bus pasiūlyta dar daugiau. Tuo tarpu sutartis pasirašantiems „Perlo“ terminaluose, siūloma –  popierinė mokėjimų knygelė,  specialių pasiūlymų katalogas, iš kurio galima už puikią kainą įsigyti daugybę namams atnaujinti skirtų daiktų ir nemokamos įmokos už elektrą atsiskaitant „Perlo“ terminaluose.

Juraitis taip pat priminė, kad vartotojai, priklausantys II ir III rinkos liberalizavimo etapams gali sutartis pasirašyti jau dabar. Taip jau netrukus galėsite naudotis naujo tiekėjo paslaugomis ir pasiūlymais, taip iš anksto sutaupydami, o svarbiausia – išvengsite papildomo streso.

 

 

Turite klausimų?