Gargždiškė Kristina Balsienė: renkantis elektros tiekėją žmonėms svarbiausia laisvė galėti panorus nutraukti sutartį

Dalintis

Likus mėnesiui iki nepriklausomų elektros energijos tiekėjų pasirinkimo termino pabaigos, vis daugiau žmonių susiduria su klausimais: ką ir kaip rinktis. Kristina Balsienė, dirbanti klientų aptarnavimo vadybininke Perlas Plius“ aptarnavimo taške prekybos centre „Kaštonas“, sako, kad pastaruoju metu sulaukia vis daugiau klausimų apie elektros tiekėjo pasirinkimą.

 

Gargždiškiai vertina laisvę rinktis ir sąžiningumą

 

Žmonėms svarbu galėti gyvai paklausti ir pasikonsultuoti, nes pasirinkti elektros tiekėją daugeliui tikrai sunku: informacijos labai daug, reklamų daug, nežinia, kaip čia rinktis, kuriuo tiekėju pasitikėti“, – pasakoja K. Balsienė.

 

Pasak moters, ji šiuo metu sulaukia vis daugiau naujų žmonių, ateinančių pasikonsultuoti: „Nuolatiniai klientai, kurie ateina susimokėti paslaugų mokesčius, jau turbūt beveik visi pasirašė sutartis, bet pastaruoju metu matau ir vis daugiau naujų veidų ir jaunesnio amžiaus, ir senjorų. Jie ieško, kaip galima pasirašyti sutartį, nori gauti atsakymus, nes klausimų tikrai daug, ateina vieną kartą, pasikonsultuoja, grįžta namo, apmąsto, tada vėl ateina“. 

 

Kristinos Balsienės teigimu, žmonėms Gargžduose svarbiausia, kad sutartis su nepriklausomu tiekėju nevaržytų, kad bet kada būtų galima ją lengvai nutraukti: „Būtent tuo daugelį ir paperka „Perlas Energija“ – greta vienos geriausių kainų, šitas tiekėjas siūlo neterminuotas sutartis, kurias bet kada galima nutraukti be jokių baudų, nuolaidų grąžinimų ar kitų paslėptų mokesčių. Žmonės vertina laisvę rinktis ir laisvę galėti pakeisti tiekėją, nori matyti sutartis be jokių paslėptų žvaižgdučių, nori sąžiningumo. Dėl to jau beveik visi mano klientai pasirašė sutartis būtent su „Perlas Energija“, – sako K. Balsienė.

 

Kristina Balsienė pasakoja mėgstanti savo darbą, nes jaučia žmonių pasitikėjimą: „Smagu padėti, smagu atsakyti į klausimus, būti naudingai žmonėms. Pasirinkti tiekėją yra labai sunku daugeliui, tad džiaugiuosi galėdama suteikti naudingos informacijos ir palengvinti šį sprendimą. Žmonės žino, kad bet kada gali užsukti, paklausti, o aš galėsiu atsakyti nuoširdžiai patarti“.

 

Sutartys be jokių paslėptų žvaigždučių

„Perlas Energija“ vadovas Vilius Juraitis teigia suprantantis, kad pasirinkti elektros tiekėją yra nelengvas uždavinys daugeliui juk niekada iki šiol to daryti neteko: „Būtent suprasdami, kad elektros tiekėjo pasirinkimas yra sudėtingas sprendimas daugeliui, mes siekiame būti paprastai suprantami, aiškūs ir nieko neslėpti nuo savo esamų ir būsimų klientų. Dėl to vieni iš nedaugelio rinkoje siūlome neterminuotas, fiksuotos kainos sutartis, kurias be jokių baudų nutraukti galima bet kuriuo metu; mūsų sutartys – trumpos ir aiškios, be jokių paslėptų mokesčių, o kainos – vienos geriausių rinkoje“.

 

Juraičio teigimu, svarbus ir gyvas kontaktas, todėl „Perlas Energija“ visoje Lietuvoje turi per 2000 fizinių taškų, kuriuose galima sudaryti sutartis ir kas mėnesį mokėti elektros sąskaitas: „Suprantame, kad ne visi nori naudotis internetine savitarna ar mokėti internetu, todėl turime platų fizinių taškų tinklą, kur klientai gali ateiti, pasirašyti sutartį, sumokėti mokesčius jiems įprastu būdu ir gauti atsakymus į su elektros energija kylančius klausimus“.

 

Elektros energijos tiekėją visi, kurie per metus sunaudoja ne mažiau nei 1000 kWh elektros, turi pasirinkti iki birželio 18 d. To nepadariusiems, elektra nuo liepos 1 d. bus automatiškai pradedama tiekti garantinio tiekimo su 25 proc. antkainiu, taikomu elektros kainai elektros biržoje.

 

 

 

Turite klausimų?