Nedelsk, pasirink elektros energijos tiekėją jau dabar!

Skaidri kaina, jokių paslėptų sąlygų ar žvaigždučių, Jums patogūs sutarties sudarymo ir atsiskaitymo būdai.
Sudaryti sutartį

Sužinokite, kuris planas tinkamiausias Jums!

Kodėl verta rinktis „Perlas Energiją“?

Paprasta
Mūsų sutartyse nėra painių sąlygų ar žvaigždučių, o pateikiamos kainos – galutinės. Darome viską, kad sudarant sutartį ir naudojantis „Perlas Energija“ būtų paprasta ir aišku.
Patogu
Jus aptarnausime taip kaip Jums patogu, ten kur Jums patogu – internetu ar viename iš 2000 „Perlas“ terminalų. O elektros sąskaitas galėsite apmokėti bet kokiu Jums įprastu būdu.
Skaidru ir patikima
Esame „Perlas“ įmonių šeimos dalis, kuri per 20 veiklos metų sukaupė daug patirties komunalinių mokesčių surinkime ir klientų aptarnavime. Todėl suprantame Jūsų poreikius ir esame visada pasiruošę atsakyti į Jums kylančius klausimus.
Gera kaina
Siekiame užtikrinti Jums palankiausią, sąžiningą elektros kainą ir sąlygas. Mes suprantame, kas svarbiausia Jūsų buičiai. Todėl mumis pasitiki jau daugiau nei 100 tūkst. klientų.

Visos „Perlas Energija“ sutartys neterminuotos, sutartį galima nutraukti bet kuriuo metu be jokių baudų. Kainos įprastai peržiūrimos du kartus per metus – sausį ir liepą, kai Valstybinė energetikos reguliavimo taryba peržiūri valstybės reguliuojamas kainos dedamąsias. Apie kainos pasikeitimus klientai informuojami prieš 30 dienų prieš naujos kainos įsigaliojimą.

Turite klausimų?