Klientų lojalumo programa

Visiems „Perlas Energija“ klientams – nauji, ypatingi pasiūlymai kiekvieną mėnesį!
Lojalumo programa:
kas tai ir kuo ji naudinga?
Vienos geriausių elektros tiekimo sąlygų rinkoje – ne vienintelis „Perlas Energija“ tikslas. Dideles pastangas dedame ir tam, kad prisidėtume prie papildomų savo klientų poreikių patenkinimo ir galėtume didžiuotis turėdami su jais nuoširdų bei tvirtą ryšį. Būtent todėl esamus „Perlas Energija“ klientus džiuginame ypatingais, kartu su partneriais paruoštais, lojalumo programos pasiūlymais. Norime, kad nė vienas klientas nepamirštų, jog jis mums – labai brangus!
Šio mėnesio pasiūlymas:
40% nuolaida GLICERINUI sausos odos priežiūrai!
-40% Glicerinas sausos odos priežiūrai 60ml (Amediplus). Pasiūlymas galioja GINTARINĖJE ir NORFOS vaistinėse pateikus akcijos kuponą iki 2022-09-15.
Kaip galėčiau gauti akcijos kuponą?
Prisijungus prie internetinės savitarnos
Bet kuriuo metu prisijunkite prie mūsų internetinės savitarnos ir parsisiųskite nuolaidos kuponą.
SAVITARNA
Mokant už elektrą „Perlas“ terminaluose
Atsiskaitykite už elektrą pasirinktame „Perlas“ terminale ir pasiimkite terminalo darbuotojo atspausdintą nuolaidos kuponą.
TERMINALAI
Užpildžius sutikimo formą žemiau
Užpildykite puslapio apačioje esančią specialią formą ir nuolaidos kuponas bus atsiųstas į Jūsų elektroninio pašto dėžutę.

Sutikimas gauti lojalumo programos pasiūlymus

Lojalumo programos pasiūlymai galioja tik esamiems „Perlas Energija“ klientams. Norėdami gauti lojalumo programos pasiūlymus, užpildykite šią formą. Joje įrašykite el. pašto adresą, kurį įvedėte sudarydami elektros tiekimo sutartį. Pagal el. pašto adresą identifikuosime, ar esate mūsų klientas ir išsiųsime Jums akcijos kuponą per 2 darbo dienas. Jei sutarties su nurodytu el. pašto adresu nerasime, su Jumis susisieksime.

    Privatumo politika

    Turite klausimų?