PERLAS ENERGIJA – elektra pigiai, aiškiai, paprastai.

Skaidri kaina, jokių paslėptų sąlygų ar žvaigždučių, jums patogūs sutarties sudarymo ir atsiskaitymo būdai.
Planai
Jūsų sąžiningas elektros tiekėjas
Mumis pasitiki jau daugiau nei 85 tūkstančių mūsų klientų. Nepavėluokite pasirinkti nepriklausomo elektros tiekėjo ir Jūs. Užpildykite užklausos formą ir gaukite išsamios informacijos apie mūsų paslaugas bei pasiūlymus arba sudarykite sutartį jau dabar.

Trūksta informacijos?

Gaukite išsamesnės informacijos elektroniniu paštu. Užpildykite savo el. pašto adresą žemiau esančioje formoje ir mes Jums atsiųsime visą informaciją.

  Kodėl verta rinktis „Perlas Energiją“?

  Paprasta
  Mūsų sutartyse nėra painių sąlygų ar žvaigždučių, o pateikiamos kainos – galutinės. Darome viską, kad sudarant sutartį ir naudojantis „Perlas Energija“ būtų paprasta bei sklandu.
  Patogu
  Jus aptarnausime artimiausiame Perlo terminale arba internetu. Sudarykite elektros tiekimo sutartį, apmokėkite sąskaitas, gaukite atsakymus į jums rūpimus klausimus: šiuo metu turime daugiau nei 1500 fizinių aptarnavimo vietų.
  Gera kaina
  Siekiame užtikrinti Jums palankiausią, sąžiningą elektros kainą ir sąlygas. Mes suprantame, kas svarbiausia jūsų buičiai. Taip pat siekiame kainų skaidrumo, visą susijusią informaciją skelbdami viešai.
  Skaidru ir patikima
  Esame nepriklausomas elektros tiekėjas, priklausantis „Perlas“ grupei, kuri per daugiau nei 20 veiklos metų sukaupė daug vertingos patirties komunalinių mokesčių surinkime ir klientų aptarnavime. Suprantame jūsų poreikius ir esame pasiruošę konsultuoti bei pateikti informaciją apie elektrą jums patogiausiu būdu. Dėl to mumis pasitiki jau daugiau nei 85 tūkst. klientų.

  Sudarykite sutartį

  Sudarykite elektros tiekimo sutartį su „Perlas Energija“ neišeidami iš namų. Patogi mūsų internetinė savitarna leis sudaryti sutartį bet kuriuo metu, kad ir kur bebūtumėte!

  Responsive image

  Sutartį pasirašyti galite ir artimiausiame „Perlas“ terminale

  Jei jums patogiau, sutartį be vargo sudarysite artimiausiame „Perlas“ terminale. Aptarnaujantis personalas Jus pakonsultuos, atsakys į kylančius klausimus ir, jei norėsite, padės užpildyti sutartį. Raskite artimiausią „Perlas“ terminalą, kuriame galėsite sudaryti elektros tiekimo sutartį su „Perlas Energija“.

  Turite klausimų?