Elektros kainos skaičiuoklė

Greitai ir patogiai sužinokite elektros kainą ir išsirinkite optimaliausią planą – pasinaudokite elektros kainų skaičiuokle!
Nepasirinkus tiekėjo laiku, gali tekti mokėti net 25% brangiau
Visi elektros vartotojai iki 2023 m. privalo palaipsniui pasirinkti vieną iš nepriklausomų elektros tiekėjų. Nepasirinkus tiekėjo, tolimesnį elektros tiekimą 6 mėnesius, tik jau didesne kaina, užtikrins garantinis tiekėjas, kuriam už elektrą mokėsite elektros energijos pardavimo biržos kainą su 25% antkainiu. O jei būsite pasirinkę tiekėją, mokėsite biržos kainą ar fiksuotą nepriklausomo tiekėjo siūlomą kainą. Nelaukite ir išsirinkite sau tinkamą ir sąžiningą tiekėją. Rinkitės tą, kuriam rūpi – „Perlas Energija“.

Elektros kainos skaičiuoklė – išsirinkite tinkamiausią planą Jums!

Rinkitės sąžiningą elektros tiekėją!

Aiškios sąlygos
Mūsų sutartyse nėra painių sąlygų ar žvaigždučių, o pateikiamos kainos – galutinės. Darome viską, kad sudarant sutartį ir naudojantis „Perlas Energija“ būtų paprasta bei sklandu.
Kokybiškas aptarnavimas
Jus aptarnausime artimiausiame „Perlas" terminale arba internetu. Sudarykite elektros tiekimo sutartį, apmokėkite sąskaitas, gaukite atsakymus į jums rūpimus klausimus: šiuo metu turime daugiau nei 2000 fizinių aptarnavimo vietų.
Gera kaina
Mums svarbu užtikrinti Jums palankiausią, sąžiningą elektros kainą ir sąlygas. Elektros kainas sužinoti padės elektros kainų skaičiuoklė. Tereikia įvesti savo suvartojamą kWh kiekį per mėnesį.
Ilgametė patirtis
Esame „Perlas“ įmonių šeimos dalis, kuri per 20 veiklos metų sukaupė daug patirties komunalinių mokesčių surinkime ir klientų aptarnavime. Todėl suprantame Jūsų poreikius ir esame visada pasiruošę atsakyti į Jums kylančius klausimus.

Elektros kainos skaičiuoklės pagalba paprastai ir greitai sužinosite kiek tiksliai jums reikės mokėti už elektros energiją kiekvieną mėnesį, jei pasirinksite „Perlas Energija” savo elektros energijos tiekėju. Elektros kainų skaičiuoklė naudinga kiekvienam atsakingam elektros energijos vartotojui. Ši skaičiuokle padės ne tik pasiskaičiuoti savo elektros sąnaudas, bet ir pamatyti galimybes sutaupyti. Suvedę per mėnesį sunaudojamos elektros kiekį ar už elektros vartojimą mokamą pinigų sumą bei pasirinkę laiko zonų kiekį, elektros skaičiuoklėje matysite koks paslaugų planas jums būtų tinkamiausias, o galbūt ji paskatins rinktis „Perlas Energija” bei sutaupyti kiekvieną mėnesį dar daugiau. Pasinaudokite šia patogia elektros energijos kainos skaičiuokle!

Daugiau apie elektros energijos kainas ir tiekėjo pasirinkimą

Sužinokite: Kodėl reikia pasirinkti elektros tiekėją, kokiais kriterijais vadovautis, kaip tinkamai išnaudoti elektros kainos skaičiuoklės galimybes ir daug kitų naudingų patarimų apie kasdienį elektros vartojimą.

Informacija dėl ESO elektros persiuntimo paslaugos kainos pasikeitimo

Skaityti

Kaip atsiskaityti už elektrą pasirinkus su birža susietą planą

Skaityti

Kaip išsirinkti pigiausią elektros tiekėją?

Skaityti
Pigiausias elektros tiekėjas

Kaunietė Malvina: renkantis elektros tiekėją žmonėms lengviausia – paklausti gyvai

Skaityti
Turite klausimų?