PERLAS ENERGIJA – elektra pigiai, aiškiai, paprastai.

Skaidri kaina, jokių paslėptų sąlygų ar žvaigždučių, jums patogūs sutarties sudarymo ir atsiskaitymo būdai.
PLANAI
Jūsų sąžiningas elektros tiekėjas
Jūsų patogumas – mūsų prioritetas. Supaprastinome procesus, turime vieną didžiausių aptarnavimo tinklų, užtikriname skaidrumą bei konkurencingumą. Darome viską, kad elektrą gautumėte pigiai, o pasirinktumėte tiekėją paprastai. Mumis pasitiki jau daugiau nei 85 tūkst. mūsų klientų.

Sužinokite, kuris planas tinkamiausias Jums!

Kodėl verta rinktis „Perlas Energiją“

Paprasta
Mūsų sutartyse nėra painių sąlygų ar žvaigždučių, o pateikiamos kainos – galutinės. Darome viską, kad sudarant sutartį ir naudojantis „Perlas Energija“ būtų paprasta bei sklandu.
Patogu
Jus aptarnausime artimiausiame Perlo terminale arba internetu. Sudarykite elektros tiekimo sutartį, apmokėkite sąskaitas, gaukite atsakymus į jums rūpimus klausimus: šiuo metu turime daugiau nei 1500 fizinių aptarnavimo vietų.
Gera kaina
Siekiame užtikrinti Jums palankiausią, sąžiningą elektros kainą ir sąlygas. Mes suprantame, kas svarbiausia jūsų buičiai. Taip pat siekiame kainų skaidrumo, visą susijusią informaciją skelbdami viešai.
Skaidru ir patikimas
Esame nepriklausomas elektros tiekėjas, priklausantis „Perlas“ grupei, kuri per daugiau nei 20 veiklos metų sukaupė daug vertingos patirties komunalinių mokesčių surinkime ir klientų aptarnavime. Suprantame jūsų poreikius ir esame pasiruošę konsultuoti bei pateikti informaciją apie elektrą jums patogiausiu būdu. Dėl to mumis pasitiki jau daugiau nei 85 tūkst. klientų.
Visos mūsų sutartys neterminuotos, sutartį galima nutraukti bet kuriuo metu be jokių baudų. Kainos įprastai peržiūrimos du kartus per metus – sausį ir liepą, kai Valstybinė energetikos reguliavimo taryba peržiūri valstybės reguliuojamas kainos dedamąsias. Apie kainos pasikeitimus mūsų klientai informuojami prieš 30 dienų prieš naujos kainos įsigaliojimą.

Sutartį pasirašyti galite ir artimiausiame „Perlas“ terminale.

Sutartį be vargo artimiausiame „Perlas“ terminale. Aptarnaujantis personalas Jus pakonsultuos, atsakys į kylančius klausimus ir, jei norėsite, padės užpildyti sutartį. Sužinokite kuriame artimiausiame terminale galite sudaryti elektros tiekimo sutartį su „Perlas Energija“.

Trūksta informacijos?

Užpildykite šią užklausos formą ir mes Jums susisieksime ar atsiųsime Jums pasiūlymą el. paštu per 5 d.d. bei padėsime išsiaiškinti visus Jums kylančius klausimus.

  Sužinokite daugiau

  Kodėl reikia pasirinkti tiekėją, kokiais kriterijais vadovautis ir kiti naudingi patarimai apie elektros vartojimą bei tiekėjo pasirinkimą.

  Daugiabučių gyventojų elektros tiekėjo pasirinkimas: dažniausi klausimai

  Skaityti

  Viskas, ką reikia žinoti apie elektros energijos kainą

  Skaityti
  is ko susideda elektros energijos kaina

  „Perlas“ terminale dirbanti Alma: „Išsamus situacijos paaiškinimas apie elektros tiekėjo pasirinkimą yra tai, ko šiuo metu labiausiai reikia“

  Skaityti

  Viena ar dvi laiko zonos – kas palankiau?

  Skaityti
  Turite klausimų?