Apie mus

Esame nepriklausomas elektros energijos tiekėjas, veiklą vykdantis nuo 2020 metų.

Mes jauna įmonė, tačiau dėl savo atkaklumo ir greito sprendimų priėmimo, kuriuos deriname su įsiklausymu į vartotojų poreikius, jau džiaugiamės puikiais rezultatais.

Pirmojo elektros energijos rinkos liberalizavimo etapo metu mūsų paslaugas pasirinko daugiau nei 65 tūkst. vartotojų visoje Lietuvoje.

Savo klientams pasiūlėme ne tik elektros energiją, bet ir daugybę papildomų naudų, skirtų jiems patiems ir jų namams.

Mūsų pažadas

Mūsų pažadas vartotojams – kokybiškos elektros tiekimo paslaugos, patogiai užsakomos iš namų ar apsilankius „Perlo“ terminaluose. Paslaugas lydės draugiškas ryšys su klientais, sukuriamas esant arti Jūsų bei tiekiant elektrą, kurios kaina žema, o kainodara – pagrįsta skaidrumu ir lengvai suprantama.

Rinktis mus naudinga

Nei vieni namai neįsivaizduojami be elektros energijos, leidžiančios ne tik patogiai naudotis įvairiais prietaisais, bet ir prisidedančios prie jaukumo kūrimo. Dėl to elektros tiekimą papildėme daugybe išskirtinių pasiūlymų, skirtų buities atnaujinimui, klientų patogumui ir sveikatos gerinimui.
Kiekvienas „Perlas Energija“ klientas gali pats pasirinkti papildomas naudas, kurios yra jam aktualiausios.

Lojalumo programa
„Perlas“ įmonės

Esame viena iš „Perlo“ įmonių, Lietuvą apjungiančių į daugiau nei 2200 „Perlo“ terminalų tinklą, kuriame tiekiamos loterijos bilietų platinimo, įvairios finansinės, draudimo ir, jau beveik metus, elektros energijos sutarčių pasirašymo paslaugos.

Taip į elektros energijos rinką atsinešame ne tik ilgametę patirtį, stabilumą, bet ir per daugiau nei 20 veiklos metų suformuotą patikimumą. „Perlas“ yra šalia klientų – terminalus galite rasti tiek dideliuose miestuose, tiek mažose gyvenvietėse, todėl mokame klausyti klientų norų ir į juos reaguoti. Šis nepertraukiamas ryšys – viena didžiausių mūsų stiprybių, kuria labai didžiuojamės.

Turite mums klausimų, pasiūlymų? Pabendraukime
Kontaktai
Turite klausimų?