Apie mus

Kai elektros tiekimo sąlygos keičiasi, o visas procesas kupinas neaiškumų, suprantame, kad Jums reikia patikimo, skaidraus tiekėjo, kuris nepasinaudos jūsų nežinojimu, nepridės papildomų mokesčių ir neatgręš nugaros, kai prireiks pagalbos.

 

Mes – sąžiningas elektros tiekėjas, kuriuo pasitiki jau daugiau nei 100 tūkst. namų ūkių.

Stengiamės elektrą tiekti pigiai

Nekuriame dirbtinai didelių antkainių ir netaikome papildomų mokesčių: sąžiningai siekiame suteikti palankiausią elektros kainą jūsų kišenei.

Atsisakome rinkai būdingų sudėtingų skaičiavimų, komplikuotų planų, skaičių manipuliacijų bei apgaulingų trumpalaikių nuolaidų. Mūsų planai bei tarifai yra paprasti ir aiškūs.

Planai
Sąlygas pateikiame aiškiai

Mūsų sutartyje nėra painių ir nuostolingų sąlygų: jums nereikės mokėti mokesčių už sutarties sudarymą, administravimą ar nutraukimą, o pateiktos kainos – galutinės, be jokių paslėptų mokesčių.

Pažadame stengtis informaciją pateikti tik aiškiai bei suprantamai.

Atsisiųsti sutartį
Aptarnaujame paprastai

Daugiau nei 1500 „Perlas“ terminalų galėsite pasirašyti sutartį su „Perlas Energija“, apmokėti mūsų sąskaitą už elektrą bei gauti atsakymus į kylančius klausimus. O jei jums patogiau – aptarnausime ir internetu, čia sąskaitą galėsite apmokėti savitarnoje, pavedimu ar kitais Jums patogiais būdais.

Pažadame neatsukti Jums nugaros, nepalikti neatsakytų klausimų ir būti dėkingiems, jei kada tektų palaukti eilėje.

Kontaktai
Elektros, kurią tiekiame, kilmė

Lietuvoje nepagaminama tiek elektros, kiek suvartojama, todėl kone visi elektros tiekėjai dalį elektros importuoja. Savo klientams reikalingą elektros energijos kiekį mes užtikriname įsigydami elektrą iš „Nord Pool“ elektros biržos, o elektros energijos persiuntimu vartotojams rūpinasi ESO. „Nord Pool“ biržoje dalyvauja dauguma Baltijos ir Skandinavijos šalių elektros gamintojų ir vartotojų, o biržos veikimo principas iš esmės yra toks: kiekvieną dieną vykstančio aukciono metu elektros energijos tiekėjai perka savo vartotojams reikiamą elektros energijos kiekį.

 

Turite klausimų?